SayYes Blog logo

"A gdzie zrobimy plener?"

"A gdzie zrobimy plener?" - pytanie, które zawsze pada podczas spotkania z fotografem.

Staram się nie zakrzątać głowy przyszłym młodym rozwijaniem tego tematu na samym początku spotkania, ponieważ uważam, że plener jest wisienką na torcie . Sesje plenerowe to przyjemność dla młodych jak  i  dla fotografa  w robieniu zdjęć. Podczas spotkania młodych z fotografem ten temat polecam ująć  bardzo ogólnikowo i skupić się na tym, co przed nami będzie się działo najważniejszego począwszy od  przygotowań, ceremonii i wesela Jak już cały balast stresu zostanie zrzucony,  to możemy przystąpić do nieco spokojniejszej i kreatywnej pracy . Gdy zaczniemy omawiać  plener, oddaję się w pełni kreatywności nowożeńcom, jeśli jej nie ma, to staram się coś  zaproponować. Często jest tak, że szukamy niestworzonych miejsc do plenerów tak bardzo daleko i wyszukanie, a często miejsca te, są obok nas, tak blisko.

Oczywiście należy zadać sobie pytanie czego tak naprawdę chcemy : zwariowanego pleneru bo mamy ciekawy zawód , czy klimaty barokowe, sielskie czy industrialne. Takie pytania warto sobie zadać, bo łatwiej jest przybliżyć nam to, co możemy wspólnie stworzyć.  Pomysł z plenerem na innym kontynencie też nie będzie złym pomysłem, lecz wiadomo, że będzie to wiązać się już z większymi kosztami, ale dla chcących przeżyć cos bardziej  ekscytującego nie ma ograniczeń.

 

Mówi  się, że z darem i wrażliwością człowiek się rodzi. Moje życie od zawsze związane jest z tym co piękne i warte podglądania. Choć zajmowałem w życiu się wieloma rzeczami, które niewątpliwie bardzo mnie wzbogaciły, to właśnie fotografia stała się moją największą pasja, którą rozwijam i pielęgnuję cały czas.

Facebook
O nas


Zrzeszamy wybitnych ekspertów z branży ślubnej, którzy za pomocą tego bloga postarają się Państwu pomóc w podejmowaniu decyzji związanych ze ślubem.

W naszych artykułach znajdziecie Państwo szereg cennych porad opartych na naszym wieloletnim doświadczeniu. Zachęcamy również do odwiedzenia naszego działu ekspertów, gdzie można zadać pytanie specjaliście z konkretnej dziedziny.