SayYes Blog logo
Bal sylwestrowy jako możliwość poznania sali weselnej

Bal sylwestrowy jako możliwość poznania sali weselnej

Grudzień już depcze nam po piętach! Wkrótce nadejdą święta, a po nich sylwester. A gdyby tak spędzić tę wyjątkową noc w dworku, w którym w przyszłości zorganizujesz wesele?
Obiekty weselne często organizują w swoich progach bale sylwestrowe, które są równie uroczyste jak wesela i mogą szczególnie zainteresować przyszłe pary młode.

Okazja do przyjrzenia się sali z bliska

Nieczęsto zdarza nam się być na weselu w miejscu, w którym sami planujemy zorganizowanie tej uroczystości. Sylwester jest więc idealną okazją do przyjrzenia się sali weselnej. Często zupełnie inne wrażenie robi miejsce odpowiednio przygotowane i pełne ludzi. 

Na co szczególnie powinniście zwrócić uwagę? Po pierwsze – na jedzenie i obsługę. Chodzi tu nie tylko o rodzaj serwowanej kuchni, ale też wielkość porcji, o to czy posiłki podawane są w odpowiedniej temperaturze, a obsługa sprawnie radzi sobie z roznoszeniem i przez cały wieczór dba o porządek. Możecie przyjrzeć się ustawieniu stołów i wielkości sali. W czasie nocnych szaleństw warto zainteresować się działaniem klimatyzacji czy dbaniem o czystość w toaletach. Jeśli dom weselny oferuje ślub cywilny w plenerze przyjrzyjcie się również otoczeniu sali. Zimą będzie ono wyglądać na pewno zupełnie inaczej niż wiosną czy latem, ale spokojnie można ocenić wielkość ogrodu, jego rozkład czy możliwość zorganizowania atrakcji na zewnątrz.

Noc w gronie przyjaciół

Sylwester to, podobnie jak wesele, okazja do wspaniałej zabawy w gronie przyjaciół. Jeśli planujecie spędzić ten wieczór w swoim przyszłym domu weselnym zaproponujcie wspólną zabawę osobom, które zamierzacie zaprosić na wesele. Rodzina i znajomi pomogą Wam później ocenić salę i wspólnie z Wami zastanowią się nad zmianami w układzie stołów czy doborem menu.

Poznaj właścicieli lokalu i panujący w nim klimat

Ostatnia zabawa w roku może być też doskonałą okazją do poznania właścicieli dworku i zwyczajów, jakie panują w wybranym miejscu. Możecie również skorzystać z noclegu i sprawdzić udogodnienia, które później zaoferujecie gościom. Przy okazji oswoicie się z miejscem i okolicą  i w dniu ślubu będziecie się w nim czuli pewniej i spokojniej. A to z pewnością pomoże rozładować ślubny stres.

Dworek Wymysłów zaprasza do organizacji niezapomnianych przyjęć w malowniczym otoczeniu ogrodów różanych. Szlachecki wystrój wnętrz, wyśmienita polska kuchnia, domowe ciasta i makarony, pieczone mięsa oraz swojskie wędliny to tylko część tego co mamy Państwu do zaoferowania.   Organizujemy: wesela, komunie, bankiety, spotkania integracyjne i wiele innych przyjęć okolicznościowych.   Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Facebook
O nas


Zrzeszamy wybitnych ekspertów z branży ślubnej, którzy za pomocą tego bloga postarają się Państwu pomóc w podejmowaniu decyzji związanych ze ślubem.

W naszych artykułach znajdziecie Państwo szereg cennych porad opartych na naszym wieloletnim doświadczeniu. Zachęcamy również do odwiedzenia naszego działu ekspertów, gdzie można zadać pytanie specjaliście z konkretnej dziedziny.