SayYes Blog logo
Czy przygotowania warto fotografować?

Czy przygotowania warto fotografować?

Bardzo często jest tak, że przyszła para młoda zamawia pełny pakiet usług wraz z przygotowaniami a podczas rozmowy okazuje się, że pani młoda nie chce by fotograf robił zdjęcia podczas, gdy fryzjer pracuje nad fryzurą bądź też podczas makijażu.

Zdarzyło się też, że pan młody niemalże obraził się, że fotografuję gdy on prasuje koszulę. To są odosobnione przypadki, nie mniej jednak one się zdarzają.  Zachęcam do tego by dobrze przeczytać ofertę fotografa, co się w niej zawiera i czy Wy jako klienci tego chcecie. Warto takie pytanie sobie zadać dużo wcześniej. Niejako wybierając pełny pakiet usług, płacicie za to dodatkowe pieniądze a fotograf też chce się wywiązać z zarejestrowanego materiału, by było w nim wszystko co zawiera dany pakiet , który jest wyszczególniony na umowie. Proszę też pamiętać, że zdjęcia z przygotowań oddają klimat tego wydarzenia, trud włożony w przygotowania, emocje i cały ten zgiełk . To wszystko ma sens i za kilka lat jak i jeszcze później bezcenną pamiątkę , która wywoła niejednokrotnie na Państwach twarzach uśmiech ale i łezkę szczęścia. Zachęcam, by nie rezygnować z fotografa podczas przygotowań.

Mówi  się, że z darem i wrażliwością człowiek się rodzi. Moje życie od zawsze związane jest z tym co piękne i warte podglądania. Choć zajmowałem w życiu się wieloma rzeczami, które niewątpliwie bardzo mnie wzbogaciły, to właśnie fotografia stała się moją największą pasja, którą rozwijam i pielęgnuję cały czas.

Facebook
O nas


Zrzeszamy wybitnych ekspertów z branży ślubnej, którzy za pomocą tego bloga postarają się Państwu pomóc w podejmowaniu decyzji związanych ze ślubem.

W naszych artykułach znajdziecie Państwo szereg cennych porad opartych na naszym wieloletnim doświadczeniu. Zachęcamy również do odwiedzenia naszego działu ekspertów, gdzie można zadać pytanie specjaliście z konkretnej dziedziny.