SayYes Blog logo
Dlaczego mnie wybrali a nie kogoś innego?

Dlaczego mnie wybrali a nie kogoś innego?

Jest to bardzo częste pytanie, na które przyszli młodzi nie umieją odpowiedzieć. Drapią się po głowie, popadają w konsternację, co odpowiedzieć, by było dobrze. Warto przed pójściem na spotkanie zadać sobie to pytanie : dlaczego ON a nie inny?

Umiejętność odpowiedzenia na to pytanie świadczy o tym, że młodzi przygotowali się do spotkania, obejrzeli pf fotografa, zobaczyli jak podpatruje rzeczywistość, czy jego pf jest na tyle interesujące, że podoła spełnić nasze oczekiwania. Że nam pomoże gdy czegoś nie będziemy wiedzieć. Oczywistą sprawą jest fakt, iż zanim umówimy się na spotkanie gdzie zostanie podpisana umowa, wcześniej robimy wywiad o fotografie pośród znajomych oraz pisząc lub dzwoniąc do fotografa bezpośrednio z wieloma zapytaniami. Jego lakoniczne lub rozbudowane odpowiedzi też świadczą o nim samym. Czy każdy klient jest niepowtarzalny i traktuje go wyjątkowo poważnie czy jest mu wszystko jedno, kto na dany termin się zapisze.  Oprócz dobrego pf fotografa,  przyszli  Państwo młodzi powinni zwrócić już w pierwszych kontaktach uwagę na to, jaka jest jego postawa wobec nich przy pisaniu emaili czy formie telefonicznej.  Proszę mi wierzyć, niekiedy wystarczy jedno zdanie lub krótka rozmowa by umieć sobie odpowiedzieć czy bierzemy tego właśnie fotografa czy mówimy stanowcze NIE. Polecam zwracać uwagę na kulturę osobistą, formę wypowiedzi oraz oczywiście jego pf. Proszę nie zapominać, że fotograf będzie wśród Państwa gości z którymi będzie rozmawiał, których powinien umieć zachęcić do zrobienia sobie zdjęcia, to on będzie Państwa wizytówką.  Nie chcę się tutaj rozpisywać na ten temat bardzo obszernie ale wierzę, ze zwrócenie uwagi na ten aspekt sprawy da Państwu do myślenia przy wyborze Waszego fotografa.

 

Mówi  się, że z darem i wrażliwością człowiek się rodzi. Moje życie od zawsze związane jest z tym co piękne i warte podglądania. Choć zajmowałem w życiu się wieloma rzeczami, które niewątpliwie bardzo mnie wzbogaciły, to właśnie fotografia stała się moją największą pasja, którą rozwijam i pielęgnuję cały czas.

Facebook
O nas


Zrzeszamy wybitnych ekspertów z branży ślubnej, którzy za pomocą tego bloga postarają się Państwu pomóc w podejmowaniu decyzji związanych ze ślubem.

W naszych artykułach znajdziecie Państwo szereg cennych porad opartych na naszym wieloletnim doświadczeniu. Zachęcamy również do odwiedzenia naszego działu ekspertów, gdzie można zadać pytanie specjaliście z konkretnej dziedziny.