SayYes Blog logo

Aleksandra Rup

W świecie fryzjerskim żyje od zawsze. W pracy cenię sobie indywidualne podejście do klienta, co w efekcie definiuje charakter i oryginalność wizerunku fryzury każdej klientki. Zawsze powtarzam, że ‘modna fryzura’ to taka, która zostaje indywidualne dobrana, by podkreślić piękno każdej kobiety.
Praca daje mi możliwość samorealizacji i kreatywności. Czerpię kunszt fryzjerstwa od najwyższej klasy fryzjerów, śledzę światowe trendy fryzjerskie, współpracuję przy różnych projektach i sesjach zdjęciowych. Od kilku lat z powodzeniem prowadzę swój mobilny salon fryzjerski – RUP Coiffeur. Moją najmocniejszą stroną są upięcia okazjonalne i ślubne. To niesamowite uczucie móc współuczestniczyć z klientami w tak ważnej dla nich chwili w życiu, a największym wynagrodzeniem mojej pracy jest uśmiech klienta.

Andrzej Witek

Prezes i współwłaściciel czterogwiazdkowego Hotelu Witek w Krakowie. Specjalizuje się w organizacji niezapomnianych wesel. Maksymalista, dla którego świadczenie usług na najwyższym poziomie jest pasją i naturalną potrzebą.

Angelika Olsza

Specjalistka z zakresu makijażu, make-up Artist. Ukończyła prestiżową szkołę kosmetyczną Christine Valmy International School w Nowym Jorku. Doświadczenie zdobywała pracując przy organizacji Fashion Week w stolicy mody. Z zamiłowaniem zajmuje się stylizacją. Wykonuje indywidualne makijaże okolicznościowe, makijaże sceniczne oraz filmowe, a także make-up do sesji fotograficznych, w tym kampanii reklamowych. Właścicielka sklepu www.unikalnekosmetyki.pl

Dorota Jarosik

30 lat temu po raz pierwszy stanęła za obiektywem kamery i od tamtej pory konsekwentnie realizuje swoją wizję kreatywnego i profesjonalnego filmowania, wyprzedzającego powszechnie stosowane standardy. Dzięki temu Agencja Filmowa IMAGE, której jest właścicielką, uhonorowana została członkostwem w Stowarzyszeniu Filmowców Ślubnych, zrzeszającym 10 najlepszych firm w Polsce.

Eva Klimek

Szef artystyczny Floral Concept Store, firmy specjalizującej się w scenografii kwiatowej różnego rodzaju wydarzeń, wesel, imprez, premier filmowych, kongresów, konferencji i lansowania produktów.

Krzysztof Bratek

Krzysztof Bratek – event manager w Agencji Eventowej Magenta Group. atrakcje eventowe, obsługa animacji dla dzieci.

Piotr Idęć

Pomysłodawca i lider Grupy Animator Imprez, doświadczony wodzirej, animator, kreatywny “motor” firmy. Pierwsze imprezy animował już jako nastolatek z gitarą przy ognisku a teraz prowadzi imprezy na wielkich scenach i dla wielotysięcznej publiczności. Jednak największą satysfakcję sprawia mu prowadzenie wesel i towarzyszenie Parze Młodej w tym ważnym dla nich dniu.

Piotr Tomaszewski

Właściciel firmy jubilerskiej Arlekin oraz hurtowni kamieni szlachetnych.

Temat kamieni zainteresował go w trakcie studiów na wydziale geologii. Rozpoczął od kolekcjonowania minerałów, następnie kamieni ozdobnych i szlachetnych oraz hobbystycznego ich szlifowania. Wszystkiego uczył się samodzielnie– szlifierstwa kamieni szlachetnych oraz jubilerstwa. Z czasem pasja przerodziła się również w zawód.

Robert Krawczyk

Mówi  się, że z darem i wrażliwością człowiek się rodzi. Moje życie od zawsze związane jest z tym co piękne i warte podglądania. Choć zajmowałem w życiu się wieloma rzeczami, które niewątpliwie bardzo mnie wzbogaciły, to właśnie fotografia stała się moją największą pasja, którą rozwijam i pielęgnuję cały czas.

Urszula Kasza

Dworek Wymysłów zaprasza do organizacji niezapomnianych przyjęć w malowniczym otoczeniu ogrodów różanych.

Szlachecki wystrój wnętrz, wyśmienita polska kuchnia, domowe ciasta i makarony, pieczone mięsa oraz swojskie wędliny to tylko część tego co mamy Państwu do zaoferowania.
 
Organizujemy: wesela, komunie, bankiety, spotkania integracyjne i wiele innych przyjęć okolicznościowych.
 
Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Facebook
O nas


Zrzeszamy wybitnych ekspertów z branży ślubnej, którzy za pomocą tego bloga postarają się Państwu pomóc w podejmowaniu decyzji związanych ze ślubem.

W naszych artykułach znajdziecie Państwo szereg cennych porad opartych na naszym wieloletnim doświadczeniu. Zachęcamy również do odwiedzenia naszego działu ekspertów, gdzie można zadać pytanie specjaliście z konkretnej dziedziny.