SayYes Blog logo

Aleksandra Rup

W świecie fryzjerskim żyje od zawsze. W pracy cenię sobie indywidualne podejście do klienta, co w efekcie definiuje charakter i oryginalność wizerunku fryzury każdej klientki. Zawsze powtarzam, że ‘modna fryzura’ to taka, która zostaje indywidualne dobrana, by podkreślić piękno każdej kobiety.
Praca daje mi możliwość samorealizacji i kreatywności. Czerpię kunszt fryzjerstwa od najwyższej klasy fryzjerów, śledzę światowe trendy fryzjerskie, współpracuję przy różnych projektach i sesjach zdjęciowych. Od kilku lat z powodzeniem prowadzę swój mobilny salon fryzjerski – RUP Coiffeur. Moją najmocniejszą stroną są upięcia okazjonalne i ślubne. To niesamowite uczucie móc współuczestniczyć z klientami w tak ważnej dla nich chwili w życiu, a największym wynagrodzeniem mojej pracy jest uśmiech klienta.

Andrzej Witek

Prezes i współwłaściciel czterogwiazdkowego Hotelu Witek w Krakowie. Specjalizuje się w organizacji niezapomnianych wesel. Maksymalista, dla którego świadczenie usług na najwyższym poziomie jest pasją i naturalną potrzebą.

Angelika Olsza

Specjalistka z zakresu makijażu, make-up Artist. Ukończyła prestiżową szkołę kosmetyczną Christine Valmy International School w Nowym Jorku. Doświadczenie zdobywała pracując przy organizacji Fashion Week w stolicy mody. Z zamiłowaniem zajmuje się stylizacją. Wykonuje indywidualne makijaże okolicznościowe, makijaże sceniczne oraz filmowe, a także make-up do sesji fotograficznych, w tym kampanii reklamowych. Właścicielka sklepu www.unikalnekosmetyki.pl

Bartłomiej Kasprzyk

Bartłomiej Kasprzyk, adwokat. Już podczas praktyk studenckich poznaważ problemy związane z szeroko pojętym prawem rodzinnym. Teraz jako adwokat pomaga innym w rozwiązaniu problemów, ale przede wszystkim w ich unikaniu. Prywatnie pasjonat sztuk walki oraz zabytkowych motocykli.

Dorota Jarosik

30 lat temu po raz pierwszy stanęła za obiektywem kamery i od tamtej pory konsekwentnie realizuje swoją wizję kreatywnego i profesjonalnego filmowania, wyprzedzającego powszechnie stosowane standardy. Dzięki temu Agencja Filmowa IMAGE, której jest właścicielką, uhonorowana została członkostwem w Stowarzyszeniu Filmowców Ślubnych, zrzeszającym 10 najlepszych firm w Polsce.

Eva Klimek

Szef artystyczny Floral Concept Store, firmy specjalizującej się w scenografii kwiatowej różnego rodzaju wydarzeń, wesel, imprez, premier filmowych, kongresów, konferencji i lansowania produktów.

Krzysztof Bratek

Krzysztof Bratek – event manager w Agencji Eventowej Magenta Group. atrakcje eventowe, obsługa animacji dla dzieci.

Piotr Cieluchowski

Wodzirej z Pasją. Specjalista od zaplanowanej improwizacji. Wodzirej, który potrafi słuchać. Ta umiejętność okazała się kluczowa – imprezy które prowadzi Piotr są takie jak chcą tego klienci i ich goście. Dzięki temu „imprezy szyte na miarę” to nie pusty slogan. To co charakteryzuje Piotra to klasa, wyczucie sytuacji, niespożyte pokłady energii i kreatywności. Przyjęcia prowadzone przez Piotra na zawsze pozostają w pamięci. Chętnie dzieli się kilkunastoletnim doświadczeniem. Nawet jeżeli nie będzie mógł poprowadzić Waszego przyjęcia, z przyjemnością doradzi lub poleci kogoś sprawdzonego do obsługi Waszej uroczystości. Na blogu Piotr będzie dzielił się pomysłami na udane wesele okiem wodzireja.

Piotr Tomaszewski

Właściciel firmy jubilerskiej Arlekin oraz hurtowni kamieni szlachetnych.

Temat kamieni zainteresował go w trakcie studiów na wydziale geologii. Rozpoczął od kolekcjonowania minerałów, następnie kamieni ozdobnych i szlachetnych oraz hobbystycznego ich szlifowania. Wszystkiego uczył się samodzielnie– szlifierstwa kamieni szlachetnych oraz jubilerstwa. Z czasem pasja przerodziła się również w zawód.

Robert Krawczyk

Mówi  się, że z darem i wrażliwością człowiek się rodzi. Moje życie od zawsze związane jest z tym co piękne i warte podglądania. Choć zajmowałem w życiu się wieloma rzeczami, które niewątpliwie bardzo mnie wzbogaciły, to właśnie fotografia stała się moją największą pasja, którą rozwijam i pielęgnuję cały czas.

Urszula Kasza

Dworek Wymysłów zaprasza do organizacji niezapomnianych przyjęć w malowniczym otoczeniu ogrodów różanych.

Szlachecki wystrój wnętrz, wyśmienita polska kuchnia, domowe ciasta i makarony, pieczone mięsa oraz swojskie wędliny to tylko część tego co mamy Państwu do zaoferowania.
 
Organizujemy: wesela, komunie, bankiety, spotkania integracyjne i wiele innych przyjęć okolicznościowych.
 
Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Facebook
O nas


Zrzeszamy wybitnych ekspertów z branży ślubnej, którzy za pomocą tego bloga postarają się Państwu pomóc w podejmowaniu decyzji związanych ze ślubem.

W naszych artykułach znajdziecie Państwo szereg cennych porad opartych na naszym wieloletnim doświadczeniu. Zachęcamy również do odwiedzenia naszego działu ekspertów, gdzie można zadać pytanie specjaliście z konkretnej dziedziny.