SayYes Blog logo
Aleksandra Rup

Aleksandra Rup

W świecie fryzjerskim żyje od zawsze. W pracy cenię sobie indywidualne podejście do klienta, co w efekcie definiuje charakter i oryginalność wizerunku fryzury każdej klientki. Zawsze powtarzam, że ‘modna fryzura’ to taka, która zostaje indywidualne dobrana, by podkreślić piękno każdej kobiety.  


Praca daje mi możliwość samorealizacji i kreatywności. Czerpię kunszt fryzjerstwa od najwyższej klasy fryzjerów, śledzę światowe trendy fryzjerskie, współpracuję przy różnych projektach  i sesjach zdjęciowych. Od kilku lat z powodzeniem prowadzę swój mobilny salon fryzjerski –  RUP Coiffeur. Moją najmocniejszą stroną są upięcia okazjonalne i ślubne. To niesamowite uczucie móc współuczestniczyć z klientami w tak ważnej dla nich chwili w życiu, a największym wynagrodzeniem mojej pracy jest uśmiech klienta. 

 

Zobacz wszystkie artykuły
Facebook
O nas


Zrzeszamy wybitnych ekspertów z branży ślubnej, którzy za pomocą tego bloga postarają się Państwu pomóc w podejmowaniu decyzji związanych ze ślubem.

W naszych artykułach znajdziecie Państwo szereg cennych porad opartych na naszym wieloletnim doświadczeniu. Zachęcamy również do odwiedzenia naszego działu ekspertów, gdzie można zadać pytanie specjaliście z konkretnej dziedziny.