SayYes Blog logo
Andrzej Witek

Andrzej Witek

Od dziecka związany byłem z biznesem i prowadzeniem działalności. Pod koniec lat 80-tych moi dziadkowie założyli własną firmę i babcia prowadzi ją nieprzerwanie aż dotąd. Jestem trzecim pokoleniem prowadzącym rodzinne przedsiębiorstwo, i rodzinnym nazwiskiem podpisuję się pod jakością świadczonych przez Hotel Witek usług. Jest to dla mnie duża radość, ale też odpowiedzialność.

Niektórzy pracownicy uważają, że „jestem niepoprawnym maksymalistą”. Ja odpowiadam, cytująca R. Dow’a: „Jeśli priorytety naszych Klientów nie są naszymi priorytetami, to nie mamy żadnych priorytetów”. Zależy mi, aby każdy szczegół był dopracowany i piękny. Współpraca z zespołem hotelu uczy mnie bezstronności i daje dużą radość, cały czas też szlifuje mój charakter. Uwielbiam stawianie i osiąganie ambitnych celów.

Bycie członkiem Say Yes to dla mnie wspaniała okazja by podzielić się swoim doświadczeniem i pomóc Wam, by Wasz ślub i wesele było najpiękniejszym wydarzeniem w życiu.

Ogromnie się cieszę kiedy praca całego naszego hotelowego zespołu przekracza oczekiwania naszych Gości – dla nas są oni najważniejsi.

Prywatnie jestem szczęśliwym i zakochanym mężem pięknej żony oraz miłośnikiem kotów, astronomii, snowboardu. Fascynują mnie podróże oraz nowinki z dziedziny elektroniki i fizyki.

Moje motto życiowe i zawodowe to:

Jeśli marzysz o sile, rób to z odwagą.

To, co pobudza mnie do dawania z siebie 100% to: 

Wizja siebie za 5 lat: Kim jestem, kim się otaczam, co osiągnąłem.

 

Zobacz wszystkie artykuły
Facebook
O nas


Zrzeszamy wybitnych ekspertów z branży ślubnej, którzy za pomocą tego bloga postarają się Państwu pomóc w podejmowaniu decyzji związanych ze ślubem.

W naszych artykułach znajdziecie Państwo szereg cennych porad opartych na naszym wieloletnim doświadczeniu. Zachęcamy również do odwiedzenia naszego działu ekspertów, gdzie można zadać pytanie specjaliście z konkretnej dziedziny.