SayYes Blog logo
Dorota Jarosik

Dorota Jarosik

30 lat temu po raz pierwszy stanęła za obiektywem kamery i od tamtej pory konsekwentnie realizuje swoją wizję kreatywnego i profesjonalnego filmowania, wyprzedzającego powszechnie stosowane standardy.

Dzięki temu Agencja Filmowa IMAGE, której jest właścicielką, uhonorowana została członkostwem w Stowarzyszeniu Filmowców Ślubnych, zrzeszającym 10 najlepszych firm w Polsce. Zawsze nastawiona jest na potrzeby drugiego człowieka i szuka możliwości niesienia pomocy.

Dzielenie się swoim wieloletnim doświadczeniem i pasją, dostarczanie najnowocześniejszych rozwiązań, by w rezultacie zobaczyć szczęście na twarzach Nowożeńców, którzy spełnili swoje marzenie – to dla niej największa radość.

Zobacz wszystkie artykuły
Facebook
O nas


Zrzeszamy wybitnych ekspertów z branży ślubnej, którzy za pomocą tego bloga postarają się Państwu pomóc w podejmowaniu decyzji związanych ze ślubem.

W naszych artykułach znajdziecie Państwo szereg cennych porad opartych na naszym wieloletnim doświadczeniu. Zachęcamy również do odwiedzenia naszego działu ekspertów, gdzie można zadać pytanie specjaliście z konkretnej dziedziny.