SayYes Blog logo
Eva Klimek

Eva Klimek

Szef artystyczny Floral Concept Store, firmy specjalizującej się w scenografii kwiatowej różnego rodzaju wydarzeń, wesel, imprez, premier filmowych, kongresów, konferencji i  lansowania produktów.

Wyróżnia ją niekonwencjonalne podejście do kwiatów, łączenie różnych stylów, wykorzystanie recyclingu, zestawienie często przedmiotów niezwiązanych ze sobą, taki dadaizm formy. Zabawa fakturą, strukturą i formą. W swoich pracach inspiruje się: sztuką, modą, designem i architekturą wnętrz, czerpiąc garściami z trendsetterów, zmieniając przeznaczenie i nadając większy sens kwiatom oraz ich relacjom z nami - ludźmi.

Uważa, że do kwiatów trzeba również mówić, a one nas słuchają. Uczy floralterapii. Edukuje swoich klientów, zaskakuje, powoduje efekt wow, inspiruje, motywuje, sprawia,  że chcą otaczać się pięknem i widzą ku temu realne powody. Kocha swoją pracę, która jest jej wielką pasją.

Zobacz wszystkie artykuły
Facebook
O nas


Zrzeszamy wybitnych ekspertów z branży ślubnej, którzy za pomocą tego bloga postarają się Państwu pomóc w podejmowaniu decyzji związanych ze ślubem.

W naszych artykułach znajdziecie Państwo szereg cennych porad opartych na naszym wieloletnim doświadczeniu. Zachęcamy również do odwiedzenia naszego działu ekspertów, gdzie można zadać pytanie specjaliście z konkretnej dziedziny.