SayYes Blog logo
Krzysztof Bratek

Krzysztof Bratek

Event Manager - w Magenta Group zajmuje się atrakcjami podczas eventów. W jego słowniku nie ma słowa "nuda podczas eventu". Animacje dziecięce to jego hobby - od 2010 roku prowadzi szkolenia z zakresu animacji dla dzieci i dekoracji balonowych. Jego pasją są modeliny i tworzenie z nich spektakularnych instalacji balonowych.

Umysł techniczny i wiedza praktyczna sprawiają, że nie ma rzeczy których nie potrafi przygotować. Uczestniczył jako oprawa artystyczna w eventach organizowanych przez Krakowskie Biuro Festiwalowe m.in. Wianki, Sylwester z Gwiazdami. W wolnych chwilach tworzy niezapomniane choreografie na Pierwszy Taniec Weselny.

Zobacz wszystkie artykuły
Facebook
O nas


Zrzeszamy wybitnych ekspertów z branży ślubnej, którzy za pomocą tego bloga postarają się Państwu pomóc w podejmowaniu decyzji związanych ze ślubem.

W naszych artykułach znajdziecie Państwo szereg cennych porad opartych na naszym wieloletnim doświadczeniu. Zachęcamy również do odwiedzenia naszego działu ekspertów, gdzie można zadać pytanie specjaliście z konkretnej dziedziny.