SayYes Blog logo
Marek Woźniacki

Marek Woźniacki

Marek Woźniacki- lekarz medycyny i lekarz dentysta, właściciel gabinetu 3G Dentist Dental Clinic w Krakowie

Ukończył Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Studiował także w Niemczech na monachijskim Ludwig Maximilian Universitaet. Jest jednym z niewielu specjalistów, którzy skończyli dwa kierunki medyczne- lekarski i lekarsko- dentystyczny. Trzy pokolenia stomatologów w rodzinie (dziadek, ojciec i on sam), gabinet mieszczący się od ponad 60 lat na tej samej ulicy to tradycja unikalna w skali światowej. Zachowanie najwyższych standardów, precyzja i profesjonalizm są wizytówką doktora Woźniackiego. Członek Polskiego Towarzystwa Endodontycznego, certyfikowany lekarz Invisalign. W obszarze jego szczególnych zainteresowań są stomatologia estetyczna, implantologia oraz zaburzenia stawu skroniowo- żuchwowego. 

Języki: polski, angielski, niemiecki

Zobacz wszystkie artykuły
Facebook
O nas


Zrzeszamy wybitnych ekspertów z branży ślubnej, którzy za pomocą tego bloga postarają się Państwu pomóc w podejmowaniu decyzji związanych ze ślubem.

W naszych artykułach znajdziecie Państwo szereg cennych porad opartych na naszym wieloletnim doświadczeniu. Zachęcamy również do odwiedzenia naszego działu ekspertów, gdzie można zadać pytanie specjaliście z konkretnej dziedziny.