SayYes Blog logo
Piotr Cieluchowski

Piotr Cieluchowski

Wodzirej z Pasją. Już jako dzieciak wiedział, że chce „dawać radości innym”. Nie wiedział tylko jak to zrobić. Były występy w amatorskim kabarecie. Były dyskoteki. Później imprezy okolicznościowe dla znajomych. Dzięki temu szybko nabył umiejętność precyzyjnego przewijania kaset ołówkiem. Umiejętność dziś zupełnie zbędna, ale z nostalgią wspominana. Te doświadczenia spowodowały, że bardzo szybko najbliższe otoczenie odkryło jego talent do integracji towarzystwa i prowadzenia imprez. Szybko obrał profesjonalną drogę, już w wieku 17 lat prowadził swoje pierwsze wesele (drugi dzień przyjęcia).

Trafił pod skrzydła Mistrza Kazimierza Hojny. Klasyczna droga uczeń - Mistrz pozwoliła mu szybko nabyć doświadczenie, poznać i zrozumieć co jest najważniejsze, aby stać się prawdziwym Wodzirejem z klasą. Od tamtego czasu Piotr szlifuje swoje umiejętności w trakcie różnego rodzaju warsztatów, kursów, ale przede wszystkim robiąc to co lubi najbardziej – prowadząc kolejne imprezy.

Współpraca z Kazimierzem i innymi wodzirejami w całej Polsce trwa do dziś, pozwala wymieniać się doświadczeniami, pomysłami, najnowszymi trendami. Przyjaźń z innymi profesjonalnymi wodzirejami sprawia, że w przypadku zajętego terminu Piotr nigdy nie zostawi Pary bez pomocy. Setki przeprowadzonych imprez nauczyły Piotra tego co ważne w sztuce prowadzenia udanego przyjęcia: wyczucia, empatii, pokory, doboru właściwej muzyki pod bawiące się towarzystwo, ale także kreatywności, dynamiki, ekspresji. Sztuka wodzirejska to również dobór profesjonalnego sprzętu do nagłośnienia i udekorowania sali – w tej dziedzinie również możecie liczyć na Piotra.

Zobacz wszystkie artykuły
Facebook
O nas


Zrzeszamy wybitnych ekspertów z branży ślubnej, którzy za pomocą tego bloga postarają się Państwu pomóc w podejmowaniu decyzji związanych ze ślubem.

W naszych artykułach znajdziecie Państwo szereg cennych porad opartych na naszym wieloletnim doświadczeniu. Zachęcamy również do odwiedzenia naszego działu ekspertów, gdzie można zadać pytanie specjaliście z konkretnej dziedziny.