SayYes Blog logo
Piotr Idęć

Piotr Idęć

Pomysłodawca i lider Grupy Animator Imprez, doświadczony wodzirej, animator, kreatywny “motor” firmy. Pierwsze imprezy animował już jako nastolatek z gitarą przy ognisku a teraz prowadzi imprezy na wielkich scenach i dla wielotysięcznej publiczności. Jednak największą satysfakcję sprawia mu prowadzenie wesel i towarzyszenie Parze Młodej w tym ważnym dla nich dniu. Przez lata pracował jako event manager, dzięki czemu zdobył wiedzę i doświadczenie, które pozwalają mu prowadzić imprezy dbając o detale tak, że Nowożeńcy nie muszą martwić się o przebieg wesela.

Gdy z Łukaszem Świerzewskim zakładali Grupę Animator Imprez przyświecała im idea tworzenia niesamowitych wydarzeń, których prowadzenie idealnie współgra z oprawą muzyczną. Dlatego tak ważnym dla nich jest rozwój dwóch kluczowych kompetencji w tej branży, którymi są: maestria wodzireja i kunszt DJ’a. Doskonałym dopełnieniem jest profesjonalne zaplecze sprzętowe. 

Dziś grupę Animator Imprez tworzą profesjonaliści - wodzireje, DJ’e, animatorzy, którzy z pasją i zaangażowaniem poprowadzą każdą imprezę.

Zobacz wszystkie artykuły
Facebook
O nas


Zrzeszamy wybitnych ekspertów z branży ślubnej, którzy za pomocą tego bloga postarają się Państwu pomóc w podejmowaniu decyzji związanych ze ślubem.

W naszych artykułach znajdziecie Państwo szereg cennych porad opartych na naszym wieloletnim doświadczeniu. Zachęcamy również do odwiedzenia naszego działu ekspertów, gdzie można zadać pytanie specjaliście z konkretnej dziedziny.