SayYes Blog logo
Urszula Kasza

Urszula Kasza

Dworek Wymysłów  to niepowtarzalne miejsce, gdzie harmonia elegancji łączy się z domową tradycją.

Znajduje się w malowniczej, prawdziwej polskiej wsi Wymysłów należącej do gminy Kije w województwie świętokrzyskim.

Otoczony lasami, łąkami, ogrodami różanymi z dala od zgiełku i hałasu wprowadza naszych wspaniałych Gości w sielski nastrój renesansowej wsi.

Pobyt tutaj  zapewnia relaks połączony z aktywnymi formami wypoczynku.

W dworku znajduje się przestronna klimatyzowana sala dla 200 Gości
 oraz 17 apartamentów z 55-cioma  miejscami noclegowymi.

Wymysłów to nie tylko pełne uroku i charakteru luksusowo wyposażone wnętrza, ale przede wszystkim domowy i przytulny klimat .

Z obszernego tarasu można podziwiać przepiękne ogrody różane, stary las, pobliski staw oraz zagrody z oswojonymi zwierzętami.

Z naszej strony zapewniamy Państwu miłą atmosferę, profesjonalną obsługę oraz  smaczne jedzenie. Bogate menu zadowoli nawet najbardziej wymagających koneserów. Nasi lokalni dostawcy dbają o dobrą jakość swoich produktów, które dzięki znakomitym kucharzom, cukiernikom i masarzom dogodzą najbardziej wyrafinowanym gustom.

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie. Chętnie pomożemy w organizacji wesela od podstaw, doradzimy i wybierzemy najlepsze rozwiązanie.

Zobacz wszystkie artykuły
Facebook
O nas


Zrzeszamy wybitnych ekspertów z branży ślubnej, którzy za pomocą tego bloga postarają się Państwu pomóc w podejmowaniu decyzji związanych ze ślubem.

W naszych artykułach znajdziecie Państwo szereg cennych porad opartych na naszym wieloletnim doświadczeniu. Zachęcamy również do odwiedzenia naszego działu ekspertów, gdzie można zadać pytanie specjaliście z konkretnej dziedziny.