SayYes Blog logo
Jak długo fotografuję i jakie mam w tym doświadczenie?

Jak długo fotografuję i jakie mam w tym doświadczenie?

To bardzo dobre pytanie, które powinno paść podczas spotkania fotografa ze swoimi klientami.

Na samym początku można rozwiać  obawy młodych czy ich fotograf podoła  powierzonemu zadaniu czy dopiero będzie się uczył fotografować na ich ślubie . Po dłuższej rozmowie jak i przedstawieniu swojego pf, można będzie stwierdzić z całą pewnością czy fotograf  ma duże doświadczenie i jest pewny tego jak pracuje i jak podgląda rzeczywistość . Klienci często są wymagający, dla których pospolite ujęcia nie są ciekawe, szukają czegoś odmiennego, niecodziennego . W miarę upływu czasu fotograf nabiera dużego doświadczenia w tym co robi o ile jest i chce byś kreatywny. Jeśli jego podpatrywanie rzeczywistości nic się nie zmienia od samego początku, tylko tkwi w tym co było na samym początku jego drogi zawodowej, to jest to częsty znak że się nie rozwija . Oczywiście nie jest to regułą bo talent fotografa może być od samego początku widoczny ale to są jednostki .  Klient wymagający będzie szukał niepowszechności a czegoś innego, nietuzinkowego. Fotograf z doświadczeniem wiele będzie mógł Państwu pomóc, podpowiedzieć co dobrze wychodzi na zdjęciach a czego starać się unikać. Pamiętajmy o tym by zapytać swojego fotografa jak długo fotografuje, jakie ma w tym doświadczenie oraz koniecznie obejrzyjcie jego pf, mimo iż ktoś go Wam polecił i zachwalał.

Mówi  się, że z darem i wrażliwością człowiek się rodzi. Moje życie od zawsze związane jest z tym co piękne i warte podglądania. Choć zajmowałem w życiu się wieloma rzeczami, które niewątpliwie bardzo mnie wzbogaciły, to właśnie fotografia stała się moją największą pasja, którą rozwijam i pielęgnuję cały czas.

Facebook
O nas


Zrzeszamy wybitnych ekspertów z branży ślubnej, którzy za pomocą tego bloga postarają się Państwu pomóc w podejmowaniu decyzji związanych ze ślubem.

W naszych artykułach znajdziecie Państwo szereg cennych porad opartych na naszym wieloletnim doświadczeniu. Zachęcamy również do odwiedzenia naszego działu ekspertów, gdzie można zadać pytanie specjaliście z konkretnej dziedziny.