SayYes Blog logo
Jak Pan, jako fotograf przyjdzie ubrany na nasz ślub?

Jak Pan, jako fotograf przyjdzie ubrany na nasz ślub?

Otrzymałem , kiedyś takie pytanie od moich klientów i gdyby nie fakt, że brałem już udział w wielu ślubach to wydałoby mi się ono dziwne.

Ale w żadnym wypadku nie dałem po sobie poznać, że ich pytanie mnie zaskoczyło. Oczywiście , wytłumaczyłem, że zawsze ubieram się stosownie do sytuacji która tego wymaga bo bardzo szanuję tego typu uroczystości niezależnie czy jest to ktoś z mojej rodziny czy jest to mój klient.  Przyszli młodzi, powiedzieli mi, że zdarzyło im się być na ślubach gdzie fotograf czy kamerzysta wzbudzali spore kontrowersje jeśli chodzi o ubiór . Jestem w stanie się z tym zgodzić ponieważ sam miałem taką sytuację kiedy to osoba która robiła film przyszła w wytartych jeansach, spranym i zbyt małym czarnym podkoszulku. Od Pana snuła się woń nieświeżości a gdy podnosił kamerę do góry jego obrośnięty pępek był na widoku wszystkich gości a mokre plamy pod  „paszkami” dawały o sobie znać. Było ogólnie takie zainteresowanie tym panem, że owa postać była na językach wszystkich gości a dowiedziałem się o tym od Państwa młodych podczas pleneru. Goście pytali czy ów pan współpracuje ze mną. Okazało się że, było większe zainteresowanie tą postacią aniżeli tym co się działo na parkiecie. Przyznam szczerze, że sam byłem nieco zdegustowany ale staram się tego nie oceniać, a przecież każdy ma w swoim domu lustro .  Tym razem z tego artykułu nie przedstawię Państwu przykładowych zdjęć jako obrazu  złego gustu,  a wręcz odwrotnie, co miłego dla oka.

Mówi  się, że z darem i wrażliwością człowiek się rodzi. Moje życie od zawsze związane jest z tym co piękne i warte podglądania. Choć zajmowałem w życiu się wieloma rzeczami, które niewątpliwie bardzo mnie wzbogaciły, to właśnie fotografia stała się moją największą pasja, którą rozwijam i pielęgnuję cały czas.

Facebook
O nas


Zrzeszamy wybitnych ekspertów z branży ślubnej, którzy za pomocą tego bloga postarają się Państwu pomóc w podejmowaniu decyzji związanych ze ślubem.

W naszych artykułach znajdziecie Państwo szereg cennych porad opartych na naszym wieloletnim doświadczeniu. Zachęcamy również do odwiedzenia naszego działu ekspertów, gdzie można zadać pytanie specjaliście z konkretnej dziedziny.