SayYes Blog logo
Jakiego sprzętu fotograficznego używa Państwa fotograf?

Jakiego sprzętu fotograficznego używa Państwa fotograf?

Takie pytania również się zdarzają, co nie jest niczym złym. Ja zawsze powtarzam, że to człowiek robi zdjęcia a cuda dzisiejszej techniki pozwalają nam rejestrować jakość.

Każdy fotograf ma swój styl pracy, kiedy i  jak doświetlać a może pracować w świetle zastanym pokazując jednocześnie klimat chwil jakie w danym momencie rejestrują nasze oczy. Oglądając wcześniej pf fotografa będą Państwo  mogli podpatrzeć min. czy często jest używana lampa błyskowa i jak jest używana. Temat sprzętu jest dość obszerny i nie każdy klient będzie miał o tym pojęcie. Uważam, że Państwo jako klienci powinni zapytać czy Państwa fotograf posiada minimum dwa aparaty . To bardzo ważne bo jak wiemy sprzęt elektroniczny też ulega awariom, a mniej prawdopodobne jest, że zepsują się dwa aparaty w jednym czasie. Można zapytać jak są zabezpieczane pliki,  czy istnieje możliwość druku  zdjęć z drukarki podczas wesela by kilka zdjęć przekazać gościom lub czy fotograf mógłby zorganizować fotobudkę i jak ona wygląda. To wszystko składa się na aspekty techniczne używanego sprzętu . Warto sobie to zapisać do listy pytań gdy pójdziemy na spotkanie z przyszłym fotografem.

Mówi  się, że z darem i wrażliwością człowiek się rodzi. Moje życie od zawsze związane jest z tym co piękne i warte podglądania. Choć zajmowałem w życiu się wieloma rzeczami, które niewątpliwie bardzo mnie wzbogaciły, to właśnie fotografia stała się moją największą pasja, którą rozwijam i pielęgnuję cały czas.

Facebook
O nas


Zrzeszamy wybitnych ekspertów z branży ślubnej, którzy za pomocą tego bloga postarają się Państwu pomóc w podejmowaniu decyzji związanych ze ślubem.

W naszych artykułach znajdziecie Państwo szereg cennych porad opartych na naszym wieloletnim doświadczeniu. Zachęcamy również do odwiedzenia naszego działu ekspertów, gdzie można zadać pytanie specjaliście z konkretnej dziedziny.