SayYes Blog logo
Lista utworów dla DJ-a?

Lista utworów dla DJ-a?

Często piszą do nas narzeczeni z pytaniem o przykładową listę piosenek na wesele. Zdarzyło się, że pytali nas czy mogą przygotować ją samodzielnie. Czy da się przygotować taką listę przed imprezą? Czy istnieje idealna lista utworów? Poniżej dowiecie się czego potrzebuje DJ, żeby dobrze zagrać na Waszym weselu?

Budowanie listy utworów przed imprezą rzadko się sprawdza. Każde wesele jest inne, na każdym spotykamy nowych ludzi, którzy mają swoje gusta muzyczne. To Goście są wyznacznikiem utworów, które zaprezentuje DJ. Profesjonalny Prezenter Muzyczny jest bacznym obserwatorem parkietu i stale dostosowuje styl oraz tempo muzyki do oczekiwań uczestników wesela. Zawodowy DJ dobierając utwory muzyczne bierze pod uwagę wiele czynników takich jak np. struktura wieku gości, dynamika imprezy, a nawet temperatura powietrza w upalne wakacyjne dni. Przez cały czas trwania imprezy tworzy playlistę tak by każdy z uczestników znalazł na niej coś dla siebie.

Zatem czy trzeba przygotować listę utworów? Lepiej przygotujcie wygodne buty i bawcie się razem z Gośćmi. Wasza radość płynąca z zabawy i tańca będzie najlepszą wskazówką dla DJ-a jaką muzykę w danym momencie zaprezentować.

Pomysłodawca i lider Grupy Animator Imprez, doświadczony wodzirej, animator, kreatywny “motor” firmy. Pierwsze imprezy animował już jako nastolatek z gitarą przy ognisku a teraz prowadzi imprezy na wielkich scenach i dla wielotysięcznej publiczności. Jednak największą satysfakcję sprawia mu prowadzenie wesel i towarzyszenie Parze Młodej w tym ważnym dla nich dniu.

Facebook
O nas


Zrzeszamy wybitnych ekspertów z branży ślubnej, którzy za pomocą tego bloga postarają się Państwu pomóc w podejmowaniu decyzji związanych ze ślubem.

W naszych artykułach znajdziecie Państwo szereg cennych porad opartych na naszym wieloletnim doświadczeniu. Zachęcamy również do odwiedzenia naszego działu ekspertów, gdzie można zadać pytanie specjaliście z konkretnej dziedziny.