SayYes Blog logo
Nie tylko ludzie ale i detale

Nie tylko ludzie ale i detale

Niejednokrotnie gdy uczestniczę w zaślubinach , para młoda zadaje mi pytanie czy mógłbym przed wejściem na salę zrobić zdjęcie samej sali, tego jak jest ozdobiona kwiatami, jak wyglądają stoliki.

Szanowni Państwo, jako fotograf, bił bym się w pierś gdybym do reportażu ślubnego nie dołączył  fotografii  udekorowanej sali, przystrojonych stolików czy detali w postaci obrączek, zaproszeń czy bukietów ślubnych. Wszystkie tego typu zdjęcia tworzą spójną całość . To praca wielu osób, które brały udział w przygotowaniach . Artystyczne i czułe oko podpatrzy wszystko co daje inspiracje do stworzenia odpowiedniej kompozycji obrazu. Oczywiście warto zapytać swojego fotografa na samym początku, czy takie detale też brane są pod uwagę podczas jego pracy. Detale i ich kompozycje tworzą magiczną i spójną całość reportażu w pięknym albumie.

Mówi  się, że z darem i wrażliwością człowiek się rodzi. Moje życie od zawsze związane jest z tym co piękne i warte podglądania. Choć zajmowałem w życiu się wieloma rzeczami, które niewątpliwie bardzo mnie wzbogaciły, to właśnie fotografia stała się moją największą pasja, którą rozwijam i pielęgnuję cały czas.

Facebook
O nas


Zrzeszamy wybitnych ekspertów z branży ślubnej, którzy za pomocą tego bloga postarają się Państwu pomóc w podejmowaniu decyzji związanych ze ślubem.

W naszych artykułach znajdziecie Państwo szereg cennych porad opartych na naszym wieloletnim doświadczeniu. Zachęcamy również do odwiedzenia naszego działu ekspertów, gdzie można zadać pytanie specjaliście z konkretnej dziedziny.