SayYes Blog logo
Trendy w makijażu na wiosnę 2017

Trendy w makijażu na wiosnę 2017

Jak co roku na paryskich, nowojorskich, londyńskich i generalnie wszystkich innych wybiegach na całym świecie pojawiają się modelki w pięknych kreacjach i makijażach, które tworzą trendy na nadchodzący sezon.

Co ciekawego można zaobserwować na tegorocznych pokazach mody?

Przede wszystkim króluje makijaż make-up no make-up, zaraz za nim są kreski wykonane miękką kredką lub cieniami. Więc, moje drogie Panie, w tym roku nie musicie się martwić, czy kreska wyjdzie Wam równo, i męczyć z eyelinerem. ;) Kreskami wykonanymi w kolorach można się bawić do woli.

Oczywiście nie można tutaj zapomnieć o smoky eyes, które chyba każda z Was uwielbia. W tym sezonie góruje bardziej przyjazna wersja tego typu cieniowania, bo wykonana brązami i beżami z dodatkiem złota i szarości.

Na ustach bez zmian – nadal rządzą mocne kolory, np. czerwony, ale już nie matowe, a z dodatkiem satynowego błysku. 

Super! Trendy trendami, ale zadajecie sobie pewnie pytanie, które z nich brać pod uwagę przy makijażu ślubnym. Pomogę rozwiać Wasze wątpliwości.

Makijaż ślubny powinien być przede wszystkim wyrazisty, dlatego wszystkie makijaże typu make-up no make-up absolutnie odradzam. Wyglądają pięknie na co dzień, ale na ślubie, szczególnie jeśli jest on w stylu glamour czy retro, nie sprawdzą się w ogóle. Trzeba pamiętać, że makijaż ma uzupełniać całość stylizacji i musi być dopasowany do Was. To warunek konieczny!

Kreska? – czemu nie. Ja często dla eterycznych Panien Młodych stosuję kreskę tzw. rozmazaną lub narysowaną kredką. To było, jest i będzie stosowane w makijażach. 

Kolorowe usta? Jak najbardziej! Pamiętajcie tylko, aby dobrać odpowiedni odcień i ciepłotę szminki.

Kolorowe cienie? Może Was zaskoczę, ale ja jestem „za”. ;) Oczywiście wszystko w miarę zdrowego rozsądku.

Smoky eyes? Nie muszę chyba bronić tego looku, bo każda z Was w głębi duszy wie, jak się w nim czuje.

Kochane, najważniejsze jest to, co zawsze Wam piszę: makijaż musi być dostosowany do Was i Waszego stylu. Musi być uzupełnieniem całości i komponować się z nią. A przede wszystkim musicie się dobrze w nim czuć. Czasami warto zaufać szalonej wizażystce, która już wymalowała nie jedną buzię, i posłuchać jej rad. A nuż, widelec będą trafione. ;)

Specjalistka z zakresu makijażu, make-up Artist. Ukończyła prestiżową szkołę kosmetyczną Christine Valmy International School w Nowym Jorku. Doświadczenie zdobywała pracując przy organizacji Fashion Week w stolicy mody. Z zamiłowaniem zajmuje się stylizacją. Wykonuje indywidualne makijaże okolicznościowe, makijaże sceniczne oraz filmowe, a także make-up do sesji fotograficznych, w tym kampanii reklamowych. Właścicielka sklepu www.unikalnekosmetyki.pl

Facebook
O nas


Zrzeszamy wybitnych ekspertów z branży ślubnej, którzy za pomocą tego bloga postarają się Państwu pomóc w podejmowaniu decyzji związanych ze ślubem.

W naszych artykułach znajdziecie Państwo szereg cennych porad opartych na naszym wieloletnim doświadczeniu. Zachęcamy również do odwiedzenia naszego działu ekspertów, gdzie można zadać pytanie specjaliście z konkretnej dziedziny.